Komunikat dotyczący zmian w organizacji pracy w związku z wprowadzeniem stanu epidemicznego

Z uwagi na wprowadzony stan epidemiczny w Polsce od 16 marca do 14 kwietnia 2020 roku ograniczony został dostęp do budynków Uczelni dla osób postronnych, niebędących pracownikami Uczelni, studentami, doktorantami i słuchaczami.

W celu ograniczenia kontaktu bezpośredniego zdecydowanie zaleca się (!), aby wszystkie bieżące sprawy zgłaszane przez studentów i doktorantów załatwiane były drogą elektroniczną lub telefonicznie (w godzinach 9.00–14.00) bez konieczności wizyt osobistych na Uczelni.

W razie wszelkich pytań dotyczących spraw stypendialnych, zmiany numeru konta, czy ubezpieczenia zdrowotnego NFZ lub innych, prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 14:00 pod numer telefonu: 12 662 60 39, lub pisać na adres e-mail: stypendia@up.krakow.pl

Z uwagi na bezpieczeństwo nas wszystkich prosimy o dostosowanie się do zaleceń. Jednocześnie informujemy, że wypłata stypendiów w kolejnych miesiącach odbywać się będzie normalnie.